Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Master Martini Polska

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sprzedaży oferty firmy do aktualnych i nowych odbiorców

  • realizacja planów sprzedaży ,celów i programów firmy

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie zawodowe w strukturach sprzedaży

  • znajomość branży spożywczej, szczególnie z zakresu piekarnia-cukiernia-lodziarnia kawiarnia

  • prawo jazdy kat. B

  • uczciwość, pracowitość, pasja do wykonywanej pracy

  • umiejętność przekazywania informacji w sposób jasny, precyzyjny i zwięzły

  • samodzielność, inicjatywa, rzetelność

  • komunikatywność

  • determinacja w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wyposażenie stanowiska pracy w niezbędne narzędzia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Aplikacje

Wszystkim Kandydatom zapewniamy dyskrecję. Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Proszę przesłać CV oraz list motywacyjny.

Master Martini Polska Sp. z o.o. - oddział włoskiego koncernu Unigra - gwarantując rozwój oraz ciekawe wyzwanie zawodowe poszukuje: Kandydata na stanowisko :Przedstawiciela handlowego.

Miejsce pracy - województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie.

Przewiń do profilu firmy