Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Galicja Sp. z o.o.O firmie

  • Kutno

    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych,

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,

  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania i utrzymywania właściwych relacji z klientami,

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,

  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych,

  • Skuteczność w działaniach handlowych,

  • Entuzjazm, operatywność oraz uczciwość,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie, w zależności od osiąganych wyników pracy,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet),

  • Pracę w dynamicznym zespole,

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach.

Galicja Sp. z o.o.

Firma Galicja jest jedną z wiodących firm, działających w dynamicznie rozwijającej się branży artykułów gospodarstwa domowego na rynku polskim. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tej pory z powodzeniem oferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką.

Przewiń do profilu firmy

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz aktualne zdjęcie, prosimy przesłać

za pomocą przycisku APLIKUJ lub pocztą do siedziby firmy:

”Galicja” Sp. z o.o. ul. Galicyjska 7, 39 – 207 Brzeźnica

Więcej o firmie na: www.galicja.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.