Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Łańcut, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.- wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa poszukuje do jednego ze swoich oddziałów złomowych kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Łańcut

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • zakup złomu zgodnie z wyznaczonymi celami handlowymi
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • planowanie i koordynowanie odbiorów kontenerów ze złomem
    • monitorowanie rynku dostawców i konkurencji
    • raportowanie wyników pracy

    Wymagania:

    • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy handlowej w obszarze B2B
    • wykształcenie wyższe mile widziane techniczne
    • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
    • znajomość technik negocjacji

    DODATKOWE ATUTY

    • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stalowej

    Zatrudniona osoba powinna:

    • charakteryzować się wysokim profesjonalizmem zawodowym, odpowiedzialnością
      i nastawieniem na realizację założonych celów
    • być dynamiczna i zaangażowana oraz zorientowana na rozwój
    • posiadać umiejętności pracy w zespole i komunikacji oraz umiejętności organizacyjne

    Oferujemy:

    • stabilne warunki pracy i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
    • pakiet świadczeń socjalnych