Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Lecznictwo Zamknięte

Bialmed Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Specjalista

Firma z branży medycznej o długoletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku szpitalnym zatrudni osoby w charakterze przedstawiciela handlowego.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację indywidualnych celów poprzez prowadzenie wizyt promocyjno-sprzedażowych w podległym terenie
  • prezentację produktów w aptekach i oddziałach szpitalnych,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • reprezentowanie firmy na podległym terenie,
  • monitorowanie wyników na podstawie dostępnych raportów,
  • podnoszenie wiedzy merytorycznej o produktach i rynku,
  • sporządzanie raportów.

Wymagania:

Oczekiwanie wobec kandydatów:

  • zaangażowanie oraz samodyscyplina,
  • umiejętność budowania oraz utrzymania długoterminowych kontaktów,
  • umiejętność pracy w warunkach konkurencji,
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania z pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne