Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dystrybutor branży alkoholowej firma Sobieski Trade Sp.z o.o. w związku z planowanym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

    Teren działania: Legnica

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów w zakresie sprzedaży,
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,
    • realizacja założonych planów sprzedaży,
    • przedstawianie ofert w ramach bieżących promocji,
    • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów,
    • rozwój dystrybucji produktów na powierzonym terenie,
    • dbanie o dobry wizerunek firmy.

    Zadania:

    • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży oraz w zakresie współpracy z klientami,
    • realizowanie celów sprzedażowych na podległym terenie,
    • rozwijanie potencjału obecnych odbiorców,
    • rozbudowa rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
    • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy,
    • inkasowanie oraz monitoring należności.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży branży FMCG (napoje, piwo, wino, alkohole),
    • mile widziana znajomość lokalnego rynku branży alkoholowej,
    • wykształcenie min. średnie,
    • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
    • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
    • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność jej planowania,
    • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
    • determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,
    • odpowiedzialność i rzetelność,
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu,
    • dyspozycyjność i elastyczność,
    • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • narzędzia pracy: samochód, telefon,
    • zdobywanie doświadczenia zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji tj. CV z listem
    motywacyjnym za pomocą przycisku aplikującego.

    Jeżeli, zamierzasz nam udostępnić Twoje dane osobowe, inne niż imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, czy e-mail, pod którym moglibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego udziału w procesie rekrutacji, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko.”

    Jeżeli, chciałbyś by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”

    Administratorem Państwa danych osobowych będzie „SOBIESKI TRADE” Sp. z o.o. z siedzibą w Kołaczkowie. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Więcej informacji znajdziesz w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w „SOBIESKI TRADE” sp. z o.o.  www.sobieskitrade.com.pl