Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Selena SAO firmie

  • Leszno
    Leszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i jej rozwój na podległym terenie
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • stałe powiększanie portfolio klientów
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • silna motywacja i nastawienie na wynik
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę pełną ciekawych wyzwań, w młodym, dynamicznym zespole w światowej, renomowanej firmie
  • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań
  • samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,
  • stabilność zatrudnienia,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przedstawiciel Handlowy, Leszno