Przedstawiciel Handlowy

  • Leszno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dystrybutor branży alkoholowej firma Sobieski Trade Sp.z o.o. w związku z planowanym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

    Teren działania: Leszno i okolice

    Zadania:

    • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży oraz w zakresie współpracy z klientami,
    • realizowanie celów sprzedażowych na podległym terenie,
    • rozwijanie potencjału obecnych odbiorców,
    • rozbudowa rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
    • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy,
    • inkasowanie oraz monitoring należności.

    Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy,
    • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży branży FMCG,
    • znajomość lokalnego rynku branży alkoholowej,
    • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
    • determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,
    • odpowiedzialność i rzetelność,
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu,
    • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
    • prawo jazdy kat.B,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • narzędzia pracy: samochód, telefon.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji tj. CV z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikującego.