Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

STOORK sp. z o.o.O firmie

  • Rekreacyjna 5, Lisi Ogon (pow. bydgoski), Bydgoszcz

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zdobywanie nowych klientów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej,

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,

  • pozyskiwanie zamówień na produkty firmy,

  • reprezentowanie firmy i odbywanie bezpośrednich spotkań z Klientami,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • realizacja strategii handlowej.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w branży obróbki stali,

  • wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • zdolności negocjacyjne,

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • komunikatywność, kreatywność i samodzielność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagradzania,

  • pracę z klientami zagranicznymi oraz krajowymi,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • premie za osiągane cele,

  • paczki świąteczne,

  • premię roczną,

  • opiekę zdrowotną,

  • udział w wydarzeniach kulturalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalnych

STOORK sp. z o.o.

Stoork Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą.

Dla naszych Klientów z całej Polski oraz rynków zagranicznych świadczymy wyspecjalizowane usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach tj. Cięcie laserowe 2D oraz 3D, spawanie laserowe, wykrawanie, tłoczenie, gięcie, spawanie TIG MIG, szlifowania czy malowanie proszkowe. Nasze działania skupione są również na nieustannym rozwoju posiadanych technologii a zwłaszcza rozwoju osobistym naszego zespołu. Chcą sprostać zarówno oczekiwaniom rynku oraz celom związanym z dalszym rozszerzaniem zasięgu świadczonych przez nas usług, Stoork poszukuje nowe osoby zainteresowane współpracą na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i chcesz pracować w innowacyjnej firmie wykorzystującej najnowsze technologie, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy