Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko:
Przedstawiciel handlowyNumer ref.: LDZ/PH/2020/07/15

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Jeżeli:

  • Szukasz nowych możliwości i nie boisz się wyzwań
  • Jesteś osobą kreatywną i chciałbyś realizować się w sprzedaży
  • Kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność
    JESZCZE DZIŚ APLIKUJ NA NASZĄ OFERTĘ!

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbanie o długofalowe relacje z nowymi i obecnymi klientami
  • Przygotowanie kompleksowych ofert handlowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Czynnego prawa jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego - poziom min. B2

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów: samochód służbowy, laptop, telefon
    Nie czekaj! Praca sama się nie zmieni! To Ty musisz wykonać pierwszy krok!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy