Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Lisner Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Obecnie zakład produkcyjny firmy Lisner poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie oraz łódzkie

Opis stanowiska:
  • Zapewnienie nieprzerwanej dostępności oraz odpowiedniej prezentacji produktów firmy na półkach i ekspozycjach sklepowych;
  • Przygotowywanie i realizacja planu regularnych wizyt w punktach sprzedaży;
  • Rozwijanie sieci sprzedaży w wyznaczonym regionie;
  • Wspieranie akcji promocyjnych i reklamowych;
  • Sporządzanie bieżących sprawozdań oraz reportów ze sprzedaży oraz prowadzonych działań wspierających sprzedaż.
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Min. roczne doświadczenie związane z pracą na podobnym stanowisku w branży FMCG;
  • Łatwość nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z ludźmi;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność i inicjatywa w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
  • Zatrudnienie na samodzielnym stanowisku;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy