Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

OLTENS O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale tradycyjnym (salony łazienek, architekci) na terenie woj. łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego.

  • Budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji ze stałymi klientami,

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, wprowadzanie ekspozycji do salonów łazienek,

  • Negocjacja warunków współpracy z salonami i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu,

  • Bieżący monitoring lokalnego rynku i konkurencji,

  • Realizacja celów sprzedażowych i marketingowych.

Podział czasu pracy
90%

Wizyty handlowe, praca w terenie

10%

Prace biurowe, home office

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (znajomość branży wyposażenia łazienek będzie mocnym atutem),

  • Znajomość lokalnego, tradycyjnego rynku wyposażenia łazienek/ wnętrz,

  • Gotowość do pracy zdalnej i w terenie,

  • Nastawienie na cel, zaangażowanie,

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,

  • Komunikatywność, otwartość,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa i premia),

  • Dofinansowanie karty Multisport, bony świąteczne, rabaty pracownicze,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),

  • Pracę z konkurencyjnym produktem o wysokiej jakości,

  • Wsparcie przełożonego w procesie wdrażania i adaptacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

OLTENS

OLTENS to polska marka oferująca pełną paletę produktów wyposażenia łazienek.

Ideą OLTENS jest sprawne stworzenie łazienki, w której klient poczuje się komfortowo. Każda seria produktów może być gotowym konceptem. Dzięki idealnie dopasowanym do siebie formą i designem elementom, projektowanie łazienki staje się dla konsumenta czystą przyjemnością.

OLTENS cechuje odpowiedzialne prowadzenie biznesu, co skutkuje budowaniem oferty w oparciu o technologie, które pozwalają na ograniczenie zużycia wody i energii. Marka koncentruje się na zrównoważonym rozwoju biznesu i kreuje funkcjonalne oraz efektowne rozwiązania produktowo-usługowe.

Przewiń do profilu firmy