Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

PERŁA - Browary Lubelskie SAO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpracę z klientami detalicznymi oraz lokalnymi sieciami
  • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych
  • organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientem
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • samodyscyplina oraz ukierunkowanie na realizację celów
  • bardzo dobra znajomość rynku detalicznego, sieciowego i hurtowego w regionie
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

PERŁA - Browary Lubelskie SA

Perła – Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych producentów piwa w Polsce, a marka Perła cieszy się uznaniem i popularnością w całym kraju i z powodzeniem zdobywa kolejne rynki zagraniczne. Lubelski browar istnieje od 1846 roku dzięki kolejnym pokoleniom ludzi, dla których warzenie piwa jest czymś więcej, niż tylko pracą. Obecnie zatrudniamy blisko 550 osób. To w większości mieszkańcy naszego regionu ale także przedstawiciele reprezentujący piony sprzedaży i gastronomii w innych częściach kraju. Dołączając do naszego zespołu otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego w branży pełnej wyzwań i ciekawych doświadczeń oraz szansę współtworzenia sukcesu rynkowego marki, która już dziś uważana jest za biznesowego ambasadora Lubelszczyzny.

Przedstawiciel handlowy, Łódź