Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

PPHU GIBAR Archman Sp.J.

4 5007 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z powierzonymi klientami

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami

  • Wprowadzanie nowych produktów do oferty

  • Monitorowanie rynku pod kątem wymagań rynkowych, działań konkurencji i nowych trendów

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B, sprawne poruszanie się samochodem

  • Umiejętność obsługi narzędzi MS Office (Outlook, Excel, Word)

  • Przynajmniej podstawowe doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub inne doświadczenie w sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację ustną i pisemną będzie atutem

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i mobilność

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stałe wynagrodzenie miesięczne

  • Samochód służbowy, laptop, telefon

  • Praca w niewielkim zespole, gdzie relacje międzyludzkie, wzajemne zaufanie i miła atmosfera mają podstawowe znaczenie

  • Możliwość nabycia nowych kompetencji i awansu, wraz z planowanym rozwojem firmy

  • Tryb pracy: mieszany (częściowo z biura, częściowo w trasie)

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

PPHU Gibar jest firmą rodzinną z ponad 20-letnią tradycją w produkcji i dystrybucji słodyczy (m.in. ptasie mleczko, śliwki w czekoladzie, itp.). W ramach przyjęcia nowej strategii i skupieniu się na działalności dystrybucyjnej, poszukujemy Handlowca, który wzmocniłby nasz potencjał w dotarciu do potencjalnych i już obsługiwanych klientów z nowymi produktami, które wprowadzamy do swojej oferty. Skupiamy się na produktach z czekolady, ciastkach i innych kategoriach słodyczy, o najwyższej jakości, i walorach poszukiwanych przez klienta.

Przewiń do profilu firmy