Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ziemia obiecana jami sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Krecia 4/6

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku handlowym w oparciu o Twoje kwalifikacje, wiedzę, zaangażowanie i umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych z klientami

  • do Twoich podstawowych obowiązków, oprócz pozyskiwania nowych klientów i dbania o klientów już pozyskanych, będzie należało budowanie pozytywnego wizerunku naszej marki na rynku

  • będziesz przygotowywał/a oferty, wyceny i kalkulacje pod negocjacje handlowe, pozyskiwał/a nowych odbiorców jednocześnie podnosząc swoją wiedzę sprzedażową oraz monitorując branżę art. biurowych

  • szukamy przedstawicieli handlowych w trybie hybrydowym (kontakt z klientem, praca zdalna, raportowanie wyników) i co najważniejsze, praca z klientem w terenie

Nasze wymagania

  • stanowisko pracy będzie zbudowane na Twojej komunikatywności, determinacji i łatwości nawiązywania kontaktów z klientami

  • wymagamy od Ciebie minimum rocznego doświadczenia zawodowego w naszej branży oraz dobrej organizacji pracy

  • prawo jazdy kat. B to kolejny warunek konieczny

  • wymagamy dobrej znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • cenimy takie cechy jak sumienność, punktualność, dyspozycyjność oraz determinacja do osiągania celów

  • szukamy osób do stałej współpracy, lojalnych i chcących związać się z nami długofalowo

To oferujemy

  • Twoje wynagrodzenie będzie oparte o stabilną podstawę uzależnioną od Twojego doświadczenia i kompetencji oraz nielimitowany system prowizyjny zależny od wyników Twojej pracy

  • współpracę zbudujemy na stabilnych i przejrzystych warunkach zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, B2B

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Zgłoszenia w postaci C.V. proszę przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj szybko".

O nas

Producent i dystrybutor artykułów papierniczych i piśmienniczych - szkolnych.