Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

V33 Polska Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami,

  • Realizacja planu sprzedaży,

  • Doradztwo techniczne,

  • Dokonywanie bieżących analiz, raportowanie

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy zgodnie z wyznaczonymi standardami,

  • Bieżąca analiza wyników osiąganych na terenie i podejmowanie działań zmierzających do osiągnięcia wyznaczonych celów,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu,

  • Znajomość rynku materiałów budowlanych (mile widziana),

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,

  • Dyspozycyjność - gotowość do podróży służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość obsługi Pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ,

  • Perspektywy rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe + premia),

  • inne narzędzia wymagane na stanowisku

V33 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zakrzewie k/Poznania, filia francuskiego koncernu V33 Group poszukuje kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, miejsce pracy województwo łódzkie i północna część województwa śląskiego

Przewiń do profilu firmy