Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

GOLD-TRADE

umowa o pracę
7 00019 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • • obsługa rynku inwestycyjnego

  • • współpraca z firmami budowlanymi

  • • pozyskiwaniu nowych klientów i utrzymywanie relacji ze stałymi odbiorcami

  • • prowadzeniu rozmów i negocjowaniu kontraktów handlowych

  • • monitorowaniu rynku inwestycji budowlanych

Nasze wymagania

  • • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - wymagane

  • • znajomość branży oraz rynku - wymagane

  • • determinacja i kreatywność w podejmowaniu wyznaczonych zadań i celów

  • • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • • umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz zarządzania własną pracą

  • • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość

  • • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • • sprawna obsługa urządzeń biurowych, środowiska Windows, programów Word i Excel

  • • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie w poukładanej firmie będącej liderem w swojej branży

  • • praca w młodym, ambitnym zespole

  • • satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami

  • • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • • elastyczność i swobodę działania

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Hurtownia materiałów budowlanych Gold-Trade to firma wielooddziałowa, z tradycją na rynku już od 1999 roku.

Specjalizujemy się w :

• dystrybucji materiałów budowlanych na terenie całego kraju

• obsłudze rynku lokalnego oraz inwestycji