Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Malec-Pompy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

4 800–5 000
brutto / mies.
  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów oraz pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa łódzkiego,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami, (obecnymi i przyszłymi),
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w podobnej branży,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie minimum 2-letnie w kierowaniu pojazdem,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • uczciwość, sumienność, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem, wytrwałość.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, tablet z programem Comarch Mobile itp.,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedaży.

Benefity

  • premie

Malec-Pompy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Firma Malec-Pompy z siedzibą w Sieprawiu (małopolskie), specjalizująca się w sprzedaży pomp stacjonarnych, głębinowych, obiegowych, zestawów hydroforowych itp. poszukuje kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Przedstawiciel Handlowy, Łódź