Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja ilościowej i jakościowej polityki sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad obecnymi klientami firmy

  • Przygotowywanie pełnej oferty dla klientów, dobór odpowiedniej instalacji względem oczekiwań Klienta i możliwości technicznych

  • Wykonywanie audytów instalacji fotowoltaicznych

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Prezentacje produktów w siedzibie firmy lub u klienta

  • Udział w targach i imprezach branżowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża OZE lub branża elektryczna

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne

  • Samodzielność w działaniu i silna orientacja na realizację zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność budowania sprzyjającej atmosfery i kultury pracy

  • Ukierunkowanie na pracę w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca pełna wyzwań w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce

  • Realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazna atmosfera prac w zespole profesjonalistów

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych i solarnych na terenie całego kraju zarówno w sektorze zamówień publicznych, jak i w sprzedaży hurtowej. Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy ponad 35 000 instalacji kolektorów słonecznych i ponad 12 000 instalacji fotowoltaicznych, co daje Naszej Firmie pozycję jednego z liderów branży OZE w Polsce.

Dlatego też poszukujemy osoby chętne do udziału w dynamicznym rozwoju Firmy w kolejnych latach.

Czekamy na tych co posiadają doświadczenie w branży OZE, jak również jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami, które będą razem z nami rozwijały swoje umiejętności.

Nasz zespół tworzą osoby otwarte na współpracę i ukierunkowane na wspólny sukces Grupy , dlatego chcemy porozmawiać z każdym, kto chciałby do Nas dołączyć.

Przewiń do profilu firmy