Przedstawiciel Handlowy

LIPID SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy producentem suplementów diety, obecnym na rynku od kilku lat

Poszukujemy  Kandydatki/ Kandydata do pracy na stanowisko:

Teren pracy – województwa łódzkie i wielkopolskie

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży u obecnych klientów Spółki
  • Pozyskiwanie nowych klientów sprzedażowych
  • Przekazywanie rzetelnych  informacji merytorycznych dot.  produktów firmy
  • Planowanie i codzienne raportowanie aktywności sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie i sukcesy w  pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG, kosmetycznej lub innej
  • Zaangażowanie,  wytrwałość i uczciwość  biznesowa
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane osoby zamieszkałe w Łodzi

  Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną, dogodną formę zatrudnienia
  • Umowę na zastępstwo z możliwością jej przedłużenia
  • Wynagrodzenie ok. 4- 5 tys. zł brutto w zależności od kwalifikacji
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet socjalny (m.in. kartę Lux Med)
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy