Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

EPUFLOOR sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

www.epufloor.pl

EPUFLOOR od 2005 roku dostarcza systemy do wszelkiego rodzaju nawierzchni sportowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W związku z rozszerzeniem swojej gamy produktowej dla nawierzchni sportowych poszukuje osoby chętnej do podjęcia współpracy w charakterze:

cała Polska

OPIS STANOWISKA:

  • rozwój sprzedaży i rozbudowa portfela klientów
  • budowa i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami Spółki
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • współpraca z innymi działami logistyka, produkcja
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
  • silna orientacja na wyniki sprzedażowe
  • samodzielność w działaniu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista.
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomość Ms Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość rynku budownictwa sportowego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.
  • atrakcyjne  wynagrodzenie podstawowe + korzystny system premiowy.
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • wsparcie marketingowe i techniczne na każdym etapie sprzedaży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy