Ta oferta pracy jest nieaktualna od 595 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POSTAL STEEL GROUP międzynarodowa firma zatrudni:
    Przedstawiciela Handlowego

    Teren działania: województwo łódzkie
    Nr ref: PH/Ł/01/2017/PR

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta Multisport;
    • samochód służbowy, telefon, tablet;
    • szkolenia prowadzone przez najlepsze firmy w Polsce.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy – WARUNEK KONIECZNY;
    • umiejętności samodzielnego organizowania pracy;
    • wysokiej motywacji wewnętrznej;
    • aktywności i komunikatywności;
    • znajomości obsługi komputera (MS Office);
    • prawa jazdy kat. B;
    • mile widziane doświadczenie w sektorze B2B.

    Kluczowe obowiązki:

    • obsługa Klientów z podległego regionu;
    • realizowanie celów sprzedażowych;
    • przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży;
    • prowadzenie negocjacji handlowych;
    • analiza działań konkurencji.

    Osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z podaniem w temacie wiadomości nr ref. ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy również o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Postal Steel Group Polska Sp. z o.o.  (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.