Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TDG Izery Sp. z o.o. działa aktywnie na rynku farmaceutycznym już ponad dwie dekady.
    Wspieramy klientów wprowadzając na rynek nowe produkty, promujemy także marki znane od lat. Posiadamy innowacyjne know-how, które wykorzystujemy w skutecznej promocji w środowisku medycznym.

    W związku z dynamicznym zwiększeniem zakresu świadczonych przez nas usług, mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla globalnej firmy motoryzacyjnej pragnącej rozszerzyć sposób komunikacji z Klientami poprzez aktywność w obszarze służby zdrowia.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Przedstawiciel handlowy/Sales Representative
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadaniem Przedstawiciela będzie promocja w środowisku medycznym i farmaceutycznym na wyznaczonym obszarze.

    Twoje zadania:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji
    • Promocja ekologicznych samochodów
    • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
    • Raportowanie w wyznaczonym czasie i systemie
    • Realizacja wyznaczonych celów, nie tylko sprzedażowych

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego
    • Mile widziana znajomość środowiska służby zdrowia
    • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
    • umiejętność planowania i samoorganizacji pracy oraz rozwiązywania problemów
    • umiejętność obsługi komputera
    • zdolność szybkiego uczenia się, także z wykorzystaniem platformy e-learningowej
    • posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia auta

    Firma oferuje:

    • Wysokie wynagrodzenie podstawowe od 5000 do 7000 PLN brutto
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa zlecenia w zależności od preferencji kandydata
    • Samochód służbowy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • odpowiednie szkolenia
    • samodzielną pracę
    • możliwości długofalowej współpracy w różnych projektach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy, o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).