Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mobil Serwis jest prężnie działającą, opartą wyłącznie na polskim kapitale firmą, powstałą na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej. Od 2009 roku oferujemy kompleksową obsługę Klienta, obejmującą wynajem, serwis oraz transport maszyn budowlanych na terenie całego kraju.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź
    Numer referencyjny: Przedstawiciel Łódź

    OPIS STANOWISKA:

    • Przeprowadzanie codziennych wizyt handlowych,
    • Pozyskiwanie nowych klientów,
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

    WYMAGANIA:

    • Co najmniej 2-letni staż na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Dyspozycyjność,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Mile widziana znajomość rynku budowlanego oraz maszyn.

    OFERUJEMY:

    • Interesujące warunki pracy,
    • Atrakcyjny system premiowania,
    • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy,
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mobil Serwis Sp. z o. o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mobil Serwis Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.