Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Eurocash Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) - lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

Twoje kluczowe zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy odbiorcom detalicznym
  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
  • fachowa obsługa i doradztwo dla klientów

  • chcesz być częścią zespołu sił sprzedaży
    u lidera w swojej branży
  • zależy Ci na dynamicznej pracy i samodzielności
    w działaniu,
  • masz doświadczenia a stanowisku Przedstawiciela
    Handlowego, najlepiej w branży tytoniowej
    lub alkoholowej,
  • jesteś komunikatywny i lubisz kontakt z klientem,
  • potrafisz organizować swoją pracę, planować zadania
    i ustalać priorytety,
  • lubisz jasno postawione cele i zasady pracy,
  • masz min. średnie wykształcenie,
  • posiadasz zdolności analizowania problemów
    i samodzielnie znajdujesz rozwiązania,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

CO Dla Ciebie Mamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • możliwość uzyskania atrakcyjnego wynagrodzenia
  • samochód służbowy i telefon komórkowy
Miejsce pracy: Łódź i okolice

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash Serwis sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy