Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1342 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź (okolice)

    Firma Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek spółka jawna jest znanym w branży przetwórstwa owocowo – warzywnego producentem o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i obecnym także poza jego granicami.

    Marka Urbanek to przetwory warzywne: ogórki konserwowe, kwaszone, sałatki warzywne, chrzany, ćwikła, oliwki, przeciery, produkty owocowe: powidła, kompoty, dania gotowe: leczo i wyroby pieczarkowe.

    Swoją ofertę kierujemy do klienta hurtowego i detalicznego. Produkty dedykujemy przede wszystkim konsumentowi indywidualnemu, ale posiadamy także gamę przetworów przeznaczonych dla gastronomii. Stały rozwój wpisany jest w politykę firmy. Poszukujemy zatem do naszego zespołu osoby, wyłącznie z Łodzi lub jej najbliższej okolicy, na stanowisko przedstawiciela handlowego.

    Wymagamy:

    • minimum średniego wykształcenia kandydata (mile widziane wyższe)
    • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • wysokiej kultury osobistej
    • umiejętności negocjacyjnych i analitycznych
    • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
    • znajomości pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełny etat
    • pracę w znanej firmie branży przetwórstwa owoców i warzyw
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia do pracy

    Zakres Obowiązków:

    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • współpraca z dotychczasowymi odbiorcami
    • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji
    • analiza rynku w danym obszarze pracy
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą przycisku "APLIKUJ" koniecznie z tytułem: rekrutacja Łódź. Przypominamy o niezbędnej klauzuli związanej ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.