Przedstawiciel Handlowy

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.05.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 07.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Serwis

    Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na powyższe stanowisko.

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    „DZIAŁ PROJEKTÓW SPECJALNYCH”
    Miejsce pracy: Łódź (okolice)

    Kluczowe zadania:

    • Zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów.
    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, szkolenia produktowe.
    • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych.
    • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji.
    • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać doświadczenie na stanowisku przedstawiciela/doradcy w firmie działającej na rynku FMCG.
    • Być zorientowany na klienta oraz cel.
    • Posiadać zdolności analizowania problemów i samodzielności w ich rozwiązywaniu.
    • Cechować się dobrą organizacją pracy, planowaniem zadań i ustalaniem priorytetów.
    • Łatwo nawiązywać kontakty interpersonalne.
    • Posiadać umiejętności zapewnienia / wyegzekwowania właściwej ekspozycji produktów i materiałów reklamowych w placówkach handlowych.
    • Posiadać wykształcenie min. średnie.
    • Znać pakiet MS Office.
    • Posiadać prawo jazdy kat. B.
    • Być otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premie).
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
    • Samodzielność przy realizacji postawionych zadań.
    • Odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole.
    • Samochód służbowy.
    • Tablet.
    • Telefon komórkowy.
    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci, bony oraz paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
    w przycisk aplikowania.
    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)"