Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Abex sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista

“ABEX” z siedzibą w Szczecinek jest firmą z 30-letnią tradycją.

Obecnie głównym elementem działalności firmy  jest produkcja i sprzedaż wyrobów elektroinstalacyjnych, w których skład wchodzą:

  • Serie gniazd i włączników podtynkowych
  • Serie Gniazd i włączników natynkowych
  • Skrzynki rozdzielcze
  • Rozgałęźniki i wtyczki

Prowadzimy sprzedaż całego asortymentu elektro-osprzętu poprzez sieć hurtowni, oraz marketów na terenie całego kraju.

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy (sieci handlowe, hurtownie)
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej na stanowisku przedstawiciel handlowy
  • Znajomość branży elektrotechnicznej
  • Umiejętność prezentowania ofert handlowych i negocjowania warunków współpracy
  • Prawo jazdy i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Wysokie zdolności interpersonalne z zakresu negocjacji, prezentacji, organizacji pracy własnej, komunikacji i współpracy

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy, w prężnie rozwijającej się firmie z branży elektrotechnicznej
  • Atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System szkoleń oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „Abex” z siedzibą w Szczecinek zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ABEX z siedzibą w Szczecinek przy ulicy Sikorskiego . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy