Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

MARZENA KAMELA-KALINOWSKAO firmie

3 000‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Whitechem jest to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją produktów na bazie  poliuretanów, czyli Pian poliuretanowych do termoizolacji i hydroizolacji obiektów mieszkalnych, membran poliuretanowych hydroizolacyjnych, polimoczników, żywic epoksydowych oraz wielu innych produktów które mają szerokie zastosowanie w budownictwie.

Nasze produkty na stronie www.whitechem.pl

Podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • sprzedaż materiałów budowlanych
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie stałych kontaktów
  • doradztwo techniczne
  • profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z -klientami firmy
  • sporządzanie i negocjowanie ofert dla klienta

Jakich osób szukamy:

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, na stanowisku handlowym
  • posiadających znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
  • mile widziana osoba znająca tematykę dotyczącą hydroizolacji dachów płaskich i wyrobów poliuretanowych
  • zaangażowanych w pracę i nastawionych na realizację celów
  • posiadających zdolności handlowe
  • wykazujących się umiejętnością rozpoznawania potrzeb klientów
  • otwartych, pewnych siebie i cechujących się łatwością nawiązywania kontaktu i umiejętnością budowania długotrwałych relacji z klientami
  • posiadających prawo jazdy

Jeśli podejmując decyzję o wyborze Pracodawcy, chcesz mieć pewność

  • interesującej i pełnej wyzwań pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę lub inne warunki zatrudnienia
  • możliwości realizacji ciekawych projektów i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenia, adekwatnego do osiąganych wyników , brak limitu wynagrodzenia
  • przyjaznej atmosfery oraz pracy z ambitnymi i ciekawymi ludźmi

Aplikuj teraz. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy