Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

MADE 2 PROTECT sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • Obsługa klientów na powierzonym rejonie
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Wykonywanie planów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 2 letniego doświadczenia jak przedstawiciel handlowy
  • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • Znajomość rynku hurtowego i detalicznego
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej otwarcia
  • Prawo jazdy i samochód osobowy

Warunki współpracy:

  • Forma zatrudnienia: własna działalność
  • Wymiar czasu pracy: cały etat / dodatkowa

W zamian oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Miłą atmosferę i dobrą organizację pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (system prowizyjny)

Ogłoszenie archiwalne