Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Bud-MarkO firmie

5 00015 000 brutto / mies.
  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bud-Mark od ponad 25 lat z powodzeniem działa w obszarze

dystrybucji materiałów budowlanych na terenie całego kraju.

Właściciel marek:  BAUsystemMAXX, BAUsystemPro, BAUsystemIZO.

www.bud-mark.pl

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego kandydata/-ki na stanowisko

Kluczowe zadania:

  • Współtworzenie polityki handlowej oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w podległym regionie
  • Kompleksowa obsługa klientów, zapewnienie odpowiedniego wsparcia i doradztwo w zakresie doboru towarów
  • Rozbudowa sieci sprzedaży

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży budowlanej)
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziany profil techniczny)
  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację celów
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Umowę o pracę i zadaniowy system czasu pracy (średnio 40h tygodniowo)
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy klasy C, notebook, telefon komórkowy)

Ogłoszenie archiwalne