Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

PINOT sp. z o.o. sp.k. O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy otwartych, merytorycznych i zaangażowanych osób, które swoją przyszłość chcą związać z branżą alkoholi premium na stanowiska Przedstawicieli Handlowych zlokalizowanych w regionach:

  • Warszawa / woj. Mazowieckie,
  • Łódź  / woj, Łódzkie
  • Wrocław / woj. Dolnośląskie,
  • Poznań / woj. Wielkopolskie,
  • Szczecin / woj. Zachodniopomorskie,
  • Trójmiasto / woj. Pomorskie,
  • Katowice / woj. Śląskie,
  • Kraków / woj. Małopolskie,
  • Lublin / woj. Lubelskie,

Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz:

  • rozwijać sprzedaż zarówno uznanych jak i craftowych marek alkoholowych,
  • pracować w pełnym energii zespole pasjonatów,
  • mieć realny wpływ na biznes

DOŁĄCZ DO NAS!

Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiedzialny za:

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami w kanale: hurt, detal, gastronomia.
  • Obsługę klientów powierzonych.
  • Realizację celów sprzedażowych i jakościowych u powierzonych oraz pozyskanych klientów
  • Wprowadzanie nowych produktów do poszczególnych klientów
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Implementację aktywności promocyjnych
  • Udział w wydarzeniach branżowych.
  • Bieżącą komunikacja z klientem oraz reagowanie na potrzeby klienta zgodnie ze standardami i procedurami firm

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Masz minimum 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży w branży alkoholowej
  • Posiadasz wysoce rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz umiejętności sprzedaży
  • Jesteś zorientowany na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Wykazujesz inicjatywę i samodzielność
  • Posiadasz zarówno umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy Ci:

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm alkoholowych w Polsce
  • Współpracę zarówno z markami o ugruntowanej pozycji międzynarodowej jak i z markami w rozwijających się kategoriach, z dużym potencjałem sprzedażowym
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia bazowany na wynagrodzeniu stałym oraz wysokiej premii uzależnionej od wyników
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Jasno sprecyzowane zadania i zasady współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Miłą, partnerską atmosferę w pracy w grupie pasjonatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne