Ta oferta pracy jest nieaktualna od 637 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lamela Sp. z o.o.

    Lamela Plastics Sp. z o.o. jest firmą rodzinną działającą od 1986 roku. Od tego czasu urosła ona do rangi dużego, znaczącego w branży tworzywowej przedsiębiorstwa. Firma powstała i rozwijała się szybko dzięki pasji do tworzenia oraz fachowości i kreatywności znakomitego zespołu ludzi, którzy na długie lata związali swoje życie zawodowe z Lamelą. Obecnie firma zatrudnia ponad trzysta osób i produkuje około dwustu wyrobów na rynki całego świata.

    Region: łódzkie

    Zakres zadań:

    • Bieżąca obsługa aktualnych Klientów poprzez wizyty, kontakt telefoniczny oraz mailowy
    • Aktualizowanie i rozszerzanie bazy
    • Przyjmowanie, rejestrowanie i kontrola realizacji zamówień dla Klientów
    • Organizowanie działań związanych z promocją i reklamą wyrobów
    • Prowadzenie spraw związanych z ewentualną reklamacją dostarczonych wyrobów
    • Udział w targach branżowych

    Oczekiwania:

    • Minimum 3- letnie doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Zaangażowanie w doskonalenie pracy swojej oraz zespołu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość podnoszenia umiejętności poprzez udział w szkoleniach
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lamela Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Lamela Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu przy ul. Poznańskiej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.