Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 31.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dystrybutor profesjonalnych marek fryzjerskich i kosmetycznych

    INSIGHT, OWAY, WIZOUT, UNA, GENIUS, VITALITY’S, SEMILAC, itp.

    Teren pracy: województwo łódzkie

    Opis stanowiska:

    • prezentacja produktów
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • rozwój istniejącej struktury sprzedaży
    • budowanie profesjonalnego wizerunku marki
    • realizowanie planów sprzedaży
    • sporządzanie raportów i zestawień z wykonywanej pracy

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista
    • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
    • znajomość branży będzie dodatkowym atutem
    • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
    • czynne prawo jazdy – kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju
    • umowę o pracę po okresie próbnym
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
    • szkolenia
    • udział w imprezach targowych
    • podstawę wyższą niż ustawowa + wysoką prowizje uzależnioną od obrotu
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych,
    klikając w przycisk:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."