Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Producent profesjonalnych Taśm Malarskich marki Blue Dolphin Tapes, poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

    Jeżeli jesteś osobą:

    • posiadającą doświadczenie w sprzedaży,
    • skoncentrowaną na osiągnięciu celu i odpowiedzialną za powierzone zadania,
    • posiadającą umiejętność badania i odpowiadania na potrzeby klienta,
    • łatwo nawiązującą kontakty, samodzielną i spostrzegawczą,
    • otwartą na nowe rozwiązania sprzedażowe,
    • posiadającą umiejętności negocjacyjne,
    • posiadającą prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu…

    Dołącz do firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku!

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie,
    • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • otwarte i wspierające środowisko pracy.

    Opis stanowiska:

    • aktywne wspieranie sprzedaży w przydzielonym obszarze rynku,
    • rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
    • realizowanie planów sprzedaży.