Przedstawiciel handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-27
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-12-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nufarm Polska Sp. z o.o. jest częścią globalnego koncernu chemicznego, który jest uznanym producentem środków ochrony roślin. Firma ma ustabilizowaną pozycję na rynku pestycydów w Polsce i w związku z jej dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego w różnych regionach kraju.

Miejsce pracy: cała Polska

Podstawowe obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie stanowiła bezpośrednie wsparcie reprezentantów regionalnych naszej firmy. Będzie odpowiedzialna za realizację polityki sprzedażowej firmy oraz ustalonego planu sprzedaży (środki ochrony roślin, nasiona i nawozy dolistne). Założone cele będzie realizowała poprzez współpracę ze sklepami i producentami rolnymi na wyznaczonym terenie. Do jej zadań będzie należało również: prowadzenie szkoleń, świadczenie doradztwa w zakresie uprawy roślin oraz właściwe planowanie pracy i raportowanie jej wyników.

Podstawowe wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek rolnictwo
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku rolniczego w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem rynku środków ochrony roślin, nawozów dolistnych oraz nasion
  • Wysoki poziom ogólnej i szczegółowej wiedzy z zakresu uprawy roli i roślin
  • Miejsce zamieszkania zgodne z przewidywanym terenem działania lub gotowość do relokacji
  • Umiejętność negocjacji, pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Sumienność i wysoki poziom samodyscypliny
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w znanej i stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
  • Stanowisko o znacznym poziomie samodzielności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet medyczny

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (życiorysu oraz listu motywacyjnego)
za pomocą przycisku aplikowania.

Termin składania aplikacji upływa w dniu 27 grudnia 2017.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się