Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    NUTRIFARM SP. Z O.O. – Dystrybutor suplementów i odżywek dla sportowców poszukuje pracownika na stanowisko:

    Kluczowe obowiązki:

    • realizacja założonych planów sprzedaży
    • aktywna obsługa i pozyskiwanie nowych klientów
    • wdrażanie nowości produktowych
    • monitoring działań konkurencji
    • budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy
    • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w bezpośredniej obsłudze klientów
    • znajomość rynku suplementów diety i odżywek dla sportowców (będzie bardzo mocnym atutem)
    • silna motywacja do ciężkiej pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
    • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
    • zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań
    • minimum średnie wykształcenie
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagrodzeń
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
    • prywatną opiekę medyczną
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i List Motywacyjny)
     za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )