Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ponad 60-letnia tradycja firmy przerodziła się w ogromny potencjał sięgający oddziałów w 42 krajach, w tym 7 centrów produkcyjnych, na niemal wszystkich kontynentach. Światowe uznanie, globalne doświadczenie oraz zaufanie inżynierów i wykonawców na całym świecie – to pewne fundamenty gwarancji bezpieczeństwa fischer.

    Nasze produkty zrewolucjonizowały rynek mocowań na świecie. Nie osiadamy jednak na laurach, nieustannie oddając naszym klientom do dyspozycji nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Szeroki i komplementarny asortyment pozwala na bezpieczne zamocowanie niemal wszystkiego - bez względu na otaczające warunki.

    Innowacyjność to dla nas odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań i precyzja w twórczym podejściu do kolejnych wyzwań.

    Jeśli chcesz razem z nami budować te wartości i jednocześnie stać się częścią naszego zespołu – aplikuj i dołącz do najlepszych!

    Na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego

    Opis stanowiska:

    • Obsługa sieci handlowych w powierzonym regionie (województwo łódzkie i południowa część województwa mazowieckiego),
    • Współpraca z kluczowymi klientami,
    • Nadzorowanie pracy merchandiserów,
    • Dbałość o ekspozycję w punktach sprzedaży.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Przynajmniej 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
    • Ambicji, zaangażowania, łatwości nawiązywania kontaktów,
    • Wytrwałości w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów,
    • Wykształcenia co najmniej średniego,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
    • Prawa jazdy kat. B,
    • Mile widziana znajomość zasad merchandisingu.

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, oferującej produkty o rozpoznawalnej marce i wysokiej jakości,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
    • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia techniczne,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Pakiet socjalny.

    Życiorys i list motywacyjny prosimy przesłać klikając przycisk APLIKUJ TERAZ

    Zapraszamy na stronę

    www.fischerpolska.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”