Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 22.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    V&K Cosmetic to dynamicznie rozwijający się producent rewolucyjnych produktów do Manicure Tytanowego i lakierów hybrydowych LART, wyłączny dystrybutor pierwszych na świecie produktów do Manicure Tytanowego - SNS Manicure Tytanowy, dystrybutor pediceutyków Footlogix oraz jeden z największych szkoleniowców w Polsce i właściciel sieci salonów kosmetycznych.

    W związku z intensywnym rozwojem firmy, do poszukujemy osoby na stanowisko:
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój regionu oraz sprzedaż i promocję produktów firmy V&K Cosmetic.

    ZADANIA:

    • Sprzedaż i promocja produktów firmy V&K Cosmetic
    • Stały kontakt z powierzonymi klientami – Salonami Urody
    • Rozwój regionu poprzez zwiększanie grupy współpracujących klientów
    • Rozwój i doskonalenie kompetencji pracowników: sprzedawców i managerów Salonów Urody
    • Organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów firmy
    • Organizowanie i nadzorowanie działań zwiększających odsprzedaż produktów i szkoleń
    • Reprezentowanie firmy podczas targów oraz imprez branżowych
    • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
    • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy
    • Efektywna organizacja pracy własnej

    OCZEKUJEMY:

    • Min. 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku Koordynatora Regionu
    • Orientacji na wyniki popartej dotychczasowymi osiągnięciami
    • Umiejętności budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym
    • Znajomości technik sprzedaży oraz negocjacji
    • Dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
    • Znajomość branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem
    • Podstawowych umiejętności analitycznych
    • Znajomości obsługi MS Office
    • Prawa jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Możliwość podjęcia pracy w renomowanej firmie
    • Pracę w młodym i zmotywowanym zespole, skoncentrowanym na osiąganie sukcesów
    • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego
    • Samodzielność w działaniu w zgodzie z obowiązującą strategią firmy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Samochód, telefon oraz tablet służbowy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez V&K Cosmetic s.c., ul. Górska 6, 43-300 Bielsko-Biała, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 poz. 922 ze zm.). Administratorem danych osobowych będzie V&K Cosmetic s.c., ul. Górska 6, 43-300 Bielsko-Biała. Jednocześnie informuję, iż podaję swoje dane dobrowolnie. Jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa dostępu do treści danych i ich poprawiania.