Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

DAKOMA Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
DAKOMA od 1996 roku prowadzi działalność w zakresie produkcji, dystrybucji i doradztwa technicznego profesjonalnej chemii do obuwia i mebli.

Nasza główna marka to Coccine - linia kosmetyków do pielęgnacji i konserwacji obuwia i wyrobów skórzanych oraz wkładki do obuwia i akcesoria - szczoteczki, sznurówki.
Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Miejsce pracy: woj. łódzkie

ZADANIA:

  • Budowanie Rynku. Praca nastawiona na powiększenie ilości klientów współpracujących.
  • Objęcie opieką serwisową klientów współpracujących.
  • Prowadzenie szkoleń asortymentowych u klientów sieciowych i detalicznych.
  • Monitorowanie Rynku w zakresie popytu i sprzedaży produktu.
  • Promowanie produktów firmy. Monitorowanie działań konkurencji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (wskazane doświadczenie w branży)
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Kreatywność, dyspozycyjność i umiejętności negocjacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B - czynne

DLACZEGO MY:

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy przedstawiciela handlowego: samochód, komputer, telefon
  • W trosce o zdrowie i dobrą formę naszych pracowników zapewniamy prywatną opiekę medyczną i karnety sportowe
  • Pracownicy objęci są dobrowolnym ubezpieczeniem grupowym
  • Posiadamy bogaty pakiet socjalny (w tym dofinansowanie do wypoczynku)
  • Prowadzimy program stypendialny dla dzieci naszych pracowników
  • Możliwość udziału w sponsorowanych przez nas wydarzeniach sportowych i kulturalnych.
  • Finansujemy zajęcia z języka angielskiego

Osoby zainteresowana prosimy wysyłać CV i za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy