Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

"VICTORIA CYMES" sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za realizowanie indywidualnych planów sprzedaży, pozyskiwanie i obsługę klientów na rynku lokalnym, prowadzenie aktywnej działalności marketingowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • co najmniej 2-letniego stażu pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • znajomość rynku lokalnego
  • znajomość Merchandiesingu i zasad sprzedaży
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie w pracę
  • umiejętność organizacji pracy
  • zdolność handlowych i negocjacyjnych
  • gotowość do współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej
  • poczucie humoru

To oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz satysfakcję płynącą z udziału w sukcesach firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników

"VICTORIA CYMES" sp. z o.o.

Victoria Cymes to rodzinna firma ze 100% polskim kapitałem. Zespół specjalistów dba o jakość produkcji, a pracownicy w terenie pilnują, aby nasze produkty codziennie trafiały na sklepowe półki, w odpowiednim czasie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Przedstawiciel Handlowy, łódzkie