Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

"PREMIX" sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie polskiej marki i produktów specjalistycznej chemii budowlanej wytwarzanych w Polsce

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

  • Pozyskiwanie nowych odbiorców produktów

  • Przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Kreatywności i gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Doświadczenia w sprzedaży materiałów dedykowanych do budowy dróg, mostów, obiektów przemysłowych, itp.

  • Doświadczenia w ofertowaniu i negocjacjach handlowych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Samodzielności i systematyczności

  • Gotowości do podróży służbowych

  • Umiejętności obsługi programów pakietu MS Office

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Program szkoleń

  • Motywacyjny system wynagrodzenia

  • Stabilizację zawodową w firmie będącej na rynku od ponad 20 lat.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych: samochód, laptop, telefon.