Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

HTI CENTRUMO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży na ww terenie

  • aktywna rozbudowa portfela klientów

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami Spółki

  • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Spółki

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie - mile widziane branżowe

  • doświadczenie w sprzedaży w branży gazowej i sanitarnej

  • dobrej znajomości lokalnego rynku

  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki

  • pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • możliwość realizowania własnych wizji oraz pomysłów

  • karty medyczne i Multisport

  • Benefity

  • karty Multisport

  • karty medyczne

HTI CENTRUM

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, której działalnością podstawową jest zapewnienie rozwiązań dla inwestycji infrastrukturalnych. Posiadamy kilkanaście placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie materiałów dla naszych klientów, a w szczególności inwestorów, wykonawców i firm projektowych.

Przewiń do profilu firmy

Aktualnie w związku z prężnym rozwojem chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu kandydata działającego na terenie woj. łódzkiego.

Jeśli jesteś ambitny, samodzielny, pełen zaangażowania i praca w terenie z klientem to Twój żywioł, zapraszamy Cię do współpracy!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zainteresowanych prosimy przesłać CV i list motywacyjny.