Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Brenen PolskaO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów firmy na podległym terenie
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • samodzielne planowanie działań związanych z realizacją targetów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziana branża lakiernicza lub pokrewna)
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe (bez górnej granicy)
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy

Przedstawiciel handlowy, łódzkie