Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Zakład Usług Komunalnych "HAK" Stanisław BurczyńskiO firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w terenie i stacjonowanie,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Negocjacje oraz sprzedaż usług wraz z koordynacją ich realizacji,

  • Przygotowywanie ofert i wycen,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi i dotychczasowymi Klientami,

  • Analiza i monitoring rynku,

  • Monitoring rynku zagospodarowania odpadów przemysłowych i niebezpiecznych,

  • Dbanie o wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz,

  • Aktywna współpraca z zespołem w obrębie realizowanych celów.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w branży gospodarki odpadami minimum rok - warunek konieczny,

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie,

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub podobnym,

  • Dobrze znasz MS Office, w szczególności Excel,

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,

  • Jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną w codziennej pracy,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • Ciekawą, kreatywną i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju w przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • BARDZO DOBRĄ atmosferę pracy ;)

  • Stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,

  • Motywacyjny system premiowy - " sky is the limit ! " - wszystko zależy od Ciebie.

  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

  • Możliwość rozwoju - szkolenia, konferencje itp.

  • Pakiet socjalny - ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Zakład Usług Komunalnych "HAK" Stanisław Burczyński

Zakład Usług Komunalnych "HAK" Stanisław Burczyński to prężnie rozwijająca się firma rodzinna która specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych, samorządów lokalnych, recyklingu i obrocie surowcami wtórnymi oraz kompleksowej obsłudze Przedsiębiorstw w zakresie gospodarki odpadami.

Więcej informacji o firmie znajdziesz na www.hak.net.pl

Do naszego zespołu samodzielnych specjalistów w dziedzinie obsługi przedsiębiorstw w zakresie gospodarki odpadami poszukujemy doświadczonego Przedstawiciela Handlowego.

Przewiń do profilu firmy