Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

WIZBAR LUDOMIR WIZE I S-KA sp.j.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie, pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z klientem,

  • prezentowanie asortymentu, informowanie o produkcie,

  • tworzenie ofert sprzedażowych, negocjowanie, doprowadzenie do sprzedaży,

  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • znajomość rynku składów budowlanych, sklepów ogólnobudowlanych i sklepów metalowych,

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientami,

  • znajomość rynku budowlanego,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość do podejmowania wyzwań,

  • doświadczenie w sprzedaży technikach zamocowań / narzędzi / chemii budowlanej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

  • narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisku (samochód, tablet, telefon, karta paliwowa).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy firmą opartą wyłącznie o polski kapitał. WIZBAR działa głównie na terenie województwa Mazowieckiego od 1993 roku. Firma jest współwłaścicielem marki narzędzi TORRO jednego z liderów rynku dostawców akcesoriów dla budownictwa.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów dedykowanych dla przedsiębiorstw sektora budowlanego, przemysłowego oraz dla użytkowników domowych.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości narzędzia, techniki zamocowań oraz inne produkty stosowane w budownictwie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.