Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

SauberLab Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wzrostu sprzedaży przez aktywne, kreatywne, uporządkowane i zgodne ze standardami firmy działania,

  • aktywne poszukiwanie klientów (hurtownie, firmy sprzątające, instytucje prywatne i budżetowe),

  • utrzymywanie długoterminowych i profesjonalnych relacji z Klientami,

  • prowadzenie dokumentacji pracy własnej oraz sporządzanie ofert,

  • nadzór nad prawidłową realizacją zamówień,

  • przeprowadzanie prezentacji działania oferowanych środków czystości.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie handlowe,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży środków czystości,

  • nieposzlakowana opinia w poprzednich miejscach pracy,

  • wykształcenie wyższe lub średnie,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy z edytorami tekstów i arkuszami kalkulacyjnymi,

  • wzorowa umiejętność organizacji pracy własnej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat,

  • opcjonalnie możliwa umowa o współpracy w trybie B2B,

  • przejrzyste i uczciwe warunki pracy,

  • przyjazna atmosfera w pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy tj. laptop, telefon, samochód.