Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Dobrowolscy Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

  • Identyfikowanie nowych możliwości rozwoju biznesu z klientami poprzez strategiczny rozwój stałej współpracy

  • Prowadzenie działań promocyjnych oraz działań w zakresie marketingu handlowego

  • Analizowanie rynku oraz potrzeb partnerów biznesowych

  • Pozyskiwanie cyklicznych zamówień, również w akcjach promocyjnych

  • Negocjowanie warunków współpracy

  • Prowadzenie dokumentacji handlowej

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz analityczne

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietów MS Office

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Samodzielność, systematyczność oraz wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • Znajomość trendów rynkowych, żywieniowych i branży mięsnej

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która od 1990r. dynamicznie rozwija się na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Transparentne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, prowizyjny system premiowania za wyniki

  • Liczne szkolenia oraz inwestycje w rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop).

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Marka Dobrowolscy od ponad trzech dekad przywodzi na myśl wyśmienity smak, który łączy przy stołach pokolenia zarówno na co dzień, jak i od święta. Licząca ponad 600 pracowników spółka siłą kompetencji fachowego personelu, możliwościami technologicznymi oraz skalą działania wyrasta znacznie poza ramy przedsiębiorstwa typowo familijnego. Zachował się jednak jego najcenniejszy wyróżnik: codzienna, czuła troska właścicieli o to, by wadowickie wędliny były najlepszymi produktami, jakie rodzina Dobrowolskich może z dumą polecić Państwa rodzinie.

Przewiń do profilu firmy