Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

REMEDY

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klientów detalicznych i dystrybutorów na podległym terenie

  • obsługa aktywnych klientów i zdobywanie nowych

  • maksymalizacja sprzedaży na swoim portfelu klientów

  • aktywna promocja produktów firmy zgodnych harmonogramem spółki

  • raportowanie planów w systemie elektronicznym

  • reagowanie na potrzeby i zapytania klientów obecnych i przyszłych

  • monitorowanie działań konkurencji

Podział czasu pracy
50%

pozyskiwanie nowych klientów

30%

obsługa bieżacych klientów

15%

promocja produktów

5%

raportowanie

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży – warunek konieczny

  • znajomości branży FMCG i kategorii spożywczych

  • orientacja na wyniki poparte dotychczasowymi osiągnięciami

  • umiejętność budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym

  • znajomość technik negocjacji i dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • potrzebujemy podstawowych umiejętności analitycznych

  • znajomość klientów na podległym obszarze i lokalnego rynku

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników

  • zatrudnienie w firmie o uznanej pozycji na rynku

  • pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na cele

  • niezbędne narzędzia (samochód, komputer, telefon)

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

REMEDY

Mamy pracę dla tych, którzy szukają jej już dzisiaj, ale możemy też zarekomendować twoją kandydaturę w przyszłych procesach. Rekrutację prowadzimy w sposób jak najmniej angażujący. Nie oznacza to, że nie weryfikujemy Twoich kompetencji i dopasowania do wymogów stanowiska, po prostu robimy to optymalnie i skutecznie.

Siła i sukces naszego klienta wynika min.z potencjału jego pracowników. Jeśli chcesz dołączyć do zgranego i skutecznego zespołu handlowego - wyślij nam swoje CV.

Przewiń do profilu firmy