Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Solbet Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami firmy

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Przeprowadzanie prezentacji sprzedażowych

  • Sporządzanie ofert, negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży

  • Analizowanie wiedzy o klientach i konkurencji

Nasze wymagania

  • Silna motywacja do rozwoju zawodowego i chęć uczestnictwa w rozwoju Firmy

  • Umiejętność dobrej organizacji własnego czasu pracy

  • Doświadczenie w pracy z hurtem dystrybucyjnym

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Min. wykształcenie średnie

  • Duże zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Łatwość wchodzenia w relacje biznesowe

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych

  • Możliwość uczestniczenia w kreowaniu wizerunku i pozycji rynkowej firmy

Polska firma SOLBET, jeden z największych producentów betonu komórkowego i chemii budowlanej dla wzmocnienia swojego zespołu handlowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy