Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

DELHAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

budowanie partnerskich i trwałych relacji z klientami na podległym terenie,

obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych,

doradztwo w obrębie sprzedawanego asortymentu,

realizacja i aktywny udział w tworzeniu polityki handlowej firmy.

Nasze wymagania

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku,

samodzielność, dobra organizacja i kreatywność w codziennej pracy,

prawo jazdy kategorii B,

zaangażowanie, dyspozycyjność, nastawienie na sukces,

umiejętność pracy w zespole,

komunikatywność,

chęć rozwijania swoich umiejętności.

To oferujemy

Oferujemy:

pracę w stabilnej finansowo firmie,

umowę o pracę, bądź formę współpracy opartą na działalności gosp. – Ty decydujesz,

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

motywujący system premiowy,

samochód służbowy,

telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia,

szkolenia podnoszące umiejętności,

pracę w młodym dobrze zorganizowanym zespole,

profesjonalny dział marketingu wspierający w działaniach,

przyjazną atmosferą, codzienne wsparcie ułatwiające realizowanie zadań.

O nas

jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlową założoną w 2001 roku. Specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji produktów wyposażenia domu i ogrodu. W ostatnich latach otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród najbardziej jesteśmy dumni z tytułów "Gazela Biznesu" przyznanych przez Puls Biznesu.

Jeśli szukasz firmy, która umożliwi Ci rozwój zawodowy – zapraszamy:)